Co to jest PROFIT?

Program Profit to jeden z najdłużej działających na polskim rynku programów lojalnościowych. Jesteśmy obecni w ponad 4 000 polskich punktach handlowych i usługowych. Każdego roku nasi Klienci otrzymują 150 000 nagród. Już blisko 1 mln osób zbiera znaczki, bądź punkty w naszym programie. Za Programem Profit stoi całkowicie polski kapitał.

Schemat działania programu

Program Profit to doskonały sposób na zdobycie atrakcyjnych nagród! Aby uzyskać dostęp do ponad 300 zróżnicowanych nagród z naszego bogatego katalogu wystarczy kupować w placówkach oznaczonych logo Profit! Jeśli mimo to nie znajdziesz nagrody dla siebie, funkcjonuje rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie – „Prezent na życzenie”. Dzięki temu masz możliwość wyboru wymarzonego prezentu, o określonych parametrach i funkcjach. Szczegółowych informacji udzielą nasi Partnerzy.

Zasięg PROFIT

Program Profit od początku swojego istnienia stale się rozwija nieustannie zwiększając swój zasięg stając się z firmy lokalnej, ogólnopolskim operatorem. Obecnie współpracujemy z ponad 4 000 punktów handlowych i usługowych w całej Polski. Dziękujemy za zaufanie!

-->